in

Który z mężczyzn jest szefem – 1, 2 czy 3? Zaledwie garstka osób rozwiązuje tę zagadkę.

Test na spostrzegawczość pozwala ćwiczyć umysł i jest wspaniałą metodą na sprawdzenie tego, w jakim stopniu dostrzegamy szczegóły i potrafimy przeanalizować sytuację. Spójrz na ilustrację poniżej – czy wiesz, który z trzech mężczyzn jest szefem? Co ciekawe, nawet 80% osób odpowiada źle. Zadanie nie jest tak proste, jak się wydaje. Do dzieła!

Poniższa ilustracja jest jedynym w swoim rodzaju testem na spostrzegawczość. Jak informuje serwis Dimajadid.net, na którym ją zamieszczono, to także ćwiczenie naszego umysłu w świecie, w którym na co dzień ciężko o skupienie się na jednej rzeczy. Czy jesteś w stanie wskazać prawidłową odpowiedź? Przekonaj się sam!

Test na spostrzegawczość

Na ilustracji możemy zobaczyć trzech mężczyzn. Jeden z nich jest szefem. Z pozoru zadanie wydaje się łatwe, jednak nic bardziej mylnego. Zastanów się nad odpowiedzią! W pokoju jest mnóstwo podpowiedzi.

Który mężczyzna jest szefem – 1, 2 a może 3?

Udało ci się? Poniżej dowiesz się, która odpowiedź jest prawidłowa!

Dlaczego numer 1 na pewno nie jest szefem? Jego marynarka jest dokładnie dopięta, co może świadczyć o tym, że niedawno przyszedł do biura jako gość i tak naprawdę nie jest w nim na co dzień.

Niektórzy z pewnością pomyślą, że szefem jest numer 2. Siedzi na krześle jako jedyny, wydaje się, jakby był u siebie. Dlaczego jednak nie jest szefem? Przyjrzyj się jeszcze raz – fotel szefa jest pusty, wisi na nim marynarka, co oznacza, że prawdziwy szef musiał ją zdjąć. Jest nim oczywiście numer 3.

I jak, udało ci się? Podziel się tym testem ze swoimi znajomymi!

źródło: facebook