fot. youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
in

Krzysztof Jackowski przewiduje „czarny dzień”. Polacy muszą być gotowi na najgorsze?

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju. Regularnie dzieli się z nami swoimi wizjami, które szokują i niepokoją. Tym razem nie będzie inaczej.

Na co muszą być gotowi Polacy? Aż włos się jeży na głowie! Miejmy nadzieję, że ta wizja się nie spełni…

Niepokojące słowa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski co jakiś czas prowadzi transmisje na żywo na swoim kanale na YouTube. Często odwołuje się do swoich przeczuć z przeszłości. Tak było i tym razem.

„Doszedłem do wniosku, że wszystko to, co przed 2020 r. mówiłem, sugerowałem, ostrzegałem, czułem, dzieliłem się tym z państwem, to się wypełniło” – zaznaczył, jak cytuje pomponik.pl.

„Obecnie jest jakaś pomylona sytuacja. Wszyscy my tkwimy w jakimś absurdzie obecnej rzeczywistości. […] Nie rozumiem tego, ale czuję, że 2019 rok jest ostatnim w miarę normalnym rokiem na naszym świecie” – dodał.

Jasnowidz postanowił ostrzec Polaków przed zbliżającym się wielkim kryzysem. Według niego będą mieć z nim do czynienia nie tylko mieszkańcy Europy, ale także Ameryki Północnej.

„Nastąpi nagły giełdowy spadek wartości, będzie to czarny dzień, który powieli się z innymi dniami. Nie tylko giełdy będą topnieć, ale także waluty będą topnieć. Idzie czas kompletnego chaosu finansowego pewnej części świata. Prawdopodobnie Europy i Ameryki Północnej” – mówił.

„Unia Europejska nagle podejmie decyzje o wprowadzeniu restrykcji, które dla wielu krajów okażą się bardzo trudne. Zachwieją nimi. Ludzie, trwając w złudnej nadziei, że kryzys jest tylko tymczasowy, zachowają dotychczasową walutę. Chaos monetarny potrwa trzy – cztery miesiące, w jego efekcie kraje wprowadzą nowy, tymczasowy środek płatniczy. Ludzie nie będą chcieli uznać go jako pieniądza, będą zaprzeczać, że jest to obowiązująca waluta, środek płatniczy” – podsumował.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl