in

12-latka porwała swoim talentem serca publiczności i sprawiła, że operowa gwiazda padła przed nią na kolana!

12-letnia Amira Willighagen to niezwykle uzdolniona dziewczynka. W wieku 7-lat zaczęła marzyć o zostaniu gwiazdą operową.

Siedziała przed komputerem w swoim niderlandzkim rodzinnym mieście Nijmegen, oglądając występy kilku największych gwiazd. Miała wolę ze stali, niestrudzone ambicje i czuła, że jest w stanie osiągnąć coś wielkiego.

Dwa lata później 9-letnia Amira zdobyła pierwsze miejsce na popularnym pokazie talentów „Holland’s Got Talent”. Niesamowity talent dziewczyny szybko zrobił sensację na całym świecie – a od tego czasu jej popularność rośnie coraz szybciej.

Do dnia dzisiejszego nikt nie pozostał nieporuszony przez nią – co możemy zobaczyć wyraźnie podczas koncertu w Republice Południowej Afryki w zeszłym roku. 12-letnia Amira spotkała się z gwiazdą Patrizio Buanne. Mężczyzna działał jeszcze długo przed narodzinami Amiry, a to właśnie ona oszołomiła całą publiczność swoim talentem.
Posłuchaj tej wspaniałej interpretacji „O sole mio” i poczekaj do 57 sekundy, kiedy Amira otworzy usta. Gęsia skórka gwarantowana! Taki rodzaj talentu zasługuje na jak największą uwagę. Nie wahaj się więc udostępnić tego klipu, aby więcej osób mogło posłuchać tego uroczego głosu.