in

Znany i ceniony lekarz zdradził szybki i skuteczny trik na relaks!

„Dotknij podniebienie językiem i oddychaj przez minutę” – Sposób ten potwierdza amerykański lekarz, Dr Andrew Weil.

Ukończył on studia na najbardziej prestiżowej uczelni – Harvardzie. Na co dzień zajmuje się medycyną naturalną, zaufało mu już mnóstwo pacjentów. Poleca on szybki sposób na relaks, który naprawdę działa!

Zapewne słyszeliście o różnych technikach oddychania, ale zapewniamy, że ta jest niezwykle skuteczna. Jedyne co musisz zrobić, to dotknąć językiem podniebienia, w miejscu tuż za zębami i oddychać w następujący sposób:
• Wdychaj powietrze przez 4 sekundy
• Teraz wstrzymaj je przez kolejne 4 sekundy
• Następnie wypuść głośno powietrze z płuc – staraj się to robić przez 8 sekund.

Może na początku będzie wydawać się to bezsensowne, ale po chwili sam przekonasz się, że to działa. Co więcej, dzięki tej metodzie nie tylko złagodzisz stres i uspokoisz nerwy, ale zapomnisz o problemach z zasypianiem. Cały proces oddychania wystarczy powtórzyć cztery razy i wykonywać cały cykl przynajmniej dwa razy dziennie.
„Po dwóch, trzech miesiącach regularnych ćwiczeń oddechowych następują bardzo istotne zmiany fizjologiczne w naszym organizmie. Dzięki nim obniżysz tętno i ciśnienie krwi, a także poprawisz procesy trawienne.” – zapewnia Dr Andrew Weil.

Jeśli masz stresującą pracę i kłopoty z zasypianiem, ta metoda jest stworzona dla Ciebie. Wystarczą regularne ćwiczenia, a Twoje życie stanie się dużo przyjemniejsze. Poniżej przedstawiamy filmik, na którym autor metody pokazuje jak wykonywać ćwiczenia oddechowe. Naprawdę polecamy!

Jeśli chcesz widzieć więcej ciekawych postów, polub nasz fanpage na Facebooku!