fot. jagranjosh.com
in

Test na spostrzegawczość: znajdź kubek z kawą w 13 sekund – To nie takie proste!

Jeśli jesteś miłośnikiem łamigłówek i chcesz sprawdzić swoje umiejętności, złudzenia optyczne są idealne dla Ciebie. Te specjalnie skonstruowane obrazy zmuszają mózg do wytężonej pracy, pozwalając na poznanie cech charakteru, marzeń i lęków, a także na określenie poziomu koncentracji i spostrzegawczości.

Znajdź kubek z kawą w 13 sekund

Aby poczuć dreszczyk emocji, spróbuj rozwiązać poniższe zadanie. Znajdź kubek z kawą na przedstawionym obrazie, na którym umieszczono przedmioty przydatne w biurze.

Pamiętaj, masz tylko 13 sekund na jego odnalezienie. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej ocenisz swoją spostrzegawczość. Czy jesteś gotów na wyzwanie? Czas start.

Czy udało Ci się odnaleźć kubek z kawą?

Był ukryty pomiędzy materiałami biurowymi i tylko osoby o wysokiej spostrzegawczości były w stanie go znaleźć w mniej niż 13 sekund. Jeśli Ci się to nie udało, nie martw się – skorzystaj z podpowiedzi i spróbuj ponownie.

Kubek znajduje się w górnej części obrazu po prawej stronie, pomiędzy pudełkiem, pinezką oraz klipsem do papieru. Dokładną odpowiedź znajdziesz na poniższym obrazku.

Źródło: ofeminin.pl, fot. jagranjosh.com