in

Szef zalegał z wypłatą. Niewiarygodna zemsta pracownika podbiła internet.

Do sieci co jakiś czas trafiają nagrania, które wywołują skrajne emocje wśród internautów. Filmik z burzeniem świeżo wybudowanego wieżowca z pewnością bije wszystkie inne na głowę. Dlaczego operator koparki to robi? Jak się okazuje, szef nie dał mu wypłaty! Straty wynoszą ok. pół miliona euro (ok. 2,3 mln złotych).

Zemsta pracownika

W Badenii-Wirtembergii na budowie jednego z luksusowych apartamentowców doszło do czegoś, co na długo pozostanie w naszej pamięci. Na nagraniu, które zostało opublikowane w Internecie, możemy zobaczyć, jak koparka burzy balkony, okna i części fasady nowo wybudowanego budynku.

Za wszystko był odpowiedzialny kierownik budowy, który nie mógł zapanować nad swoimi emocjami po tym, jak nie otrzymał zaległej zapłaty za wykonaną pracę. Uznał, że najlepszym sposobem na zemstę będzie po prostu zniszczenie tego, co zrobił, a za co nie dostał ostatecznie pieniędzy.

Niejednokrotnie próbował przekonać pracodawcę do tego, aby mu zapłacił. Na nic zdały się jednak słowa, więc… pozostało sprawdzić, czy skuteczne okażą się czyny!

Pracownik wszedł do koparki i zaczął demolować wszystko łyżką. Jak przekazuje portal stern.de, doszło także do uszkodzenia garaży, w których można było znaleźć zbiorniki z gazem. Konieczne przez to było odgrodzenie terenu budynku, ponieważ istniało ryzyko wybuchu.

Nietrudno sobie wyobrazić, jak ogromne straty poniesiono. Są one szacowane na ok. 500 tys. euro! Po wyburzeniu wszystkiego 47-letni operator koparki spokojnie wyszedł, wsiadł do auta i odjechał z miejsca zdarzenia. Ostatecznie jednak sam zgłosił się na komisariat policji. Opowiedział o swoim planie „zemsty” i o zaległych wypłatach.

Podziel się tą szokującą historią z innymi!

Źródło: o2.pl