in

„To nie żart”. Bulwersujące zdjęcie z Rosji obiegło sieć.

W ostatnim czasie do sieci trafiło zdjęcie, które od razu przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć, co dzieje się pod jednym ze szpitali w Rosji. Widok ten sprawia, że przecieramy oczy ze zdumienia.

Ludzie ustawieni w literę „Z” wyrażają poparcie dla inwazji na Ukrainę. Są to dzieci cierpiące na śmiertelne choroby, a także i ich rodzice. Tak wygląda propaganda w Rosji.

Nie ma wątpliwości co do tego, że to zdjęcie, które opublikowano na Twitterze, nie pozostawi nikogo obojętnym. Aż włos się jeży na głowie, gdy orientujemy się, co tak naprawdę przedstawia.

„To jest reżim”

„Śmiertelnie chore dzieci z hospicjum i ich rodzice robiący znak „Z” w celu wsparcia inwazji na Ukrainę” – czytamy w serwisie Visegrad 24 pod zdjęciem.

Zaznaczono przy tym, że „to nie żart”.

„Rosjanie wysyłają śmiertelnie chore dzieci, umierające na raka, a także ich rodziny do działań propagandowych na rzecz wojny” – podkreślono.

„To jest reżim” – czytamy dalej.

Inwazja Rosji na Ukrainę trwa już dwunasty dzień. Giną niewinni ludzie i póki co nic nie wskazuje na to, że sytuacja się poprawi. Wszystko wydaje się być tylko złym snem, który nie ma końca.

Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Źródło: Visegrád 24, o2.pl