fot. Reddit Obiaruf
in

Zrobił córce zdjęcie na tle plaży. W domu zobaczył na nim szczegół, który nie daje mu spać po nocach

Pewien tata zrobił swojej córeczce zdjęcie. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że na zdjęciu dostrzegł coś, co wbiło go w fotel. Teraz próbuje rozwikłać, z czym ma do czynienia.

Czy na zdjęciu na pewno jest tylko dziewczynka?

Mężczyzna wybrał się ze swoją córką na jedną z japońskich plaż. Oczywiście nie mogło obyć się bez zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Byli zupełnie sami na plaży, więc to, co dostrzegł po zrobieniu zdjęcia, bardzo go zdziwiło.

Możliwe, że na plaży był ktoś jeszcze? Ten fragment fotografii nie daje mu spać po nocach.

Na zaznaczonym zdjęciu widzimy, że coś jest za dziewczynką zwrócone w stronę morza. Widoczne są buty jakiejś osoby – lecz kto to może być? Na kolejnych zdjęciach robionych przez mężczyznę na plaży nie doszło już do takiego incydentu.

Wykluczone zostało, że ktoś po prostu przerobił zdjęcie. Zdruzgotany tata opublikował je w sieci, aby dowiedzieć się, czy ktoś zna rozwiązanie tej mrocznej zagadki, która przydarzyła się rodzinie na plaży.

Internauci szybko wyrazili swoje zdanie – co niektórzy sądzą, że specyficzne buty świadczą o tym, że jest to japoński wojownik. Inni po prostu uważają, że są to skały, które ułożyły się w dziwaczny sposób.

A ty co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu! Może w końcu ktoś wpadnie na konkretne i niezaprzeczalne wyjaśnienie…

Źródło: Reddit Obiaruf