in

Dzięki temu zdjęciu usłyszał o niej cały świat. Wszystko przez kształt jej cienia.

Pewna Amerykanka postanowiła opublikować w sieci zdjęcie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Nie chodziło jednak o jej urodę czy stylizację. Wszystko przez… kształt jej cienia, który przypominał pieczonego kurczaka.

Kto by pomyślał, że w dobie tak niesamowitych zdjęć, internauci zainteresują się jednym z nich tylko i wyłącznie przez to, jaki kształt przybrał cień pozującej modelki. Wydaje się to niemożliwe, a jednak – fotografia robi prawdziwą furorę i rozbawia każdego do łez.

Zabawne zdjęcie

Z pewnością ta kobieta nie miała pojęcia, że zrobi się o niej głośno na całym świecie przez to, jak wyszedł jej cień na zdjęciu. Pozowała na sklepowym parkingu. Wydawałoby się, że to zdjęcie nie wyróżnia się szczególnie na tle reszty, ale nic bardziej mylnego…

Kształt cienia Amerykanki przypomina pieczonego kurczaka. Internauci przecierali oczy ze zdumienia. To po prostu niewiarygodne!

W ciągu zaledwie dwóch dni na Instagramie kobiety pojawiły się setki tysięcy użytkowników. Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy rozbawionych osób:

„Linia jej sukienki spowodowała, że cień wygląda jak kurczak” – zauważyła jedna z komentujących.

„Ona potrzebuje lepszego fotografa” – zażartował internauta.

Podziel się tym zabawnym zdjęciem ze swoimi znajomymi!