in

W telefonie znalazła dziwne zdjęcie, którego sama nigdy nie zrobiła. Gdy odkryła prawdę, zamarła.

Pewnego razu 45-letnia kobieta postanowiła przejrzeć album na telefonie. Jego zawartość sprawiła, że doznała prawdziwego szoku. Znajdowało się tam zdjęcie, które nigdy w życiu nie zrobiła. Nie miała pojęcia, jak do tego doszło. Ta historia po prostu mrozi krew w żyłach.

Kobieta spała, a pod jej poduszką całą noc znajdował się telefon. Ktoś jednak musiał go wyjąć i zacząć robić jej zdjęcia. Kiedy zobaczyła zawartość albumu, była przerażona. Kto był za to odpowiedzialny?

Porażająca historia 45-latki

Jak podaje Fakt, 45-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii znalazła na swoim telefonie zdjęcia, których nigdy nie zrobiła. Możemy zobaczyć na nich ją samą, śpiącą.

Kobieta jest pewna, że w jej domu nie było tego dnia nikogo oprócz niej. Jej synowie nie wrócili na noc, a telefon marki Samsung był jak zwykle schowany pod poduszką. Według niej ktoś musiał wykonać zdjęcie, najpierw wyciągając telefon spod jej głowy. Później osoba ta schowała go z powrotem, ponieważ nie doszło do zmiany położenia.

Mogłoby się wydawać, że ktoś się po prostu włamał, ale nic bardziej mylnego. W domu nie było żadnych niepokojących śladów.

Debra ma na zdjęciu półotwarte oczy, ale nie ma wątpliwości co do tego, że z nikim nie rozmawiała. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w jej domu. Podobne rzeczy miały miejsce w chwili, gdy urodził się jej syn. Na zdjęciach z imprezy pojawiły się wtedy dziwne postaci. Według jasnowidza, do którego postanowiła skierować się kobieta, odpowiedzialne za to mogą być duchy rodziny.

Źródło: fakt.pl