in

Do sieci wyciekły stare zdjęcia gwiazdy z „Królowych życia”. Nie do wiary, jak wyglądała kiedyś!

Dagmara Kaźmierska jest bardzo rozpoznawalną postacią w polskim show-biznesie. Wszystko przez program „Królowe życia”, który jest emitowany w telewizji TTV. Kobieta dzięki charyzmie i swojej przebojowości szybko zdobyła rzesze fanów, którzy uwielbiają oglądać jej życiowe rozterki.

W sieci pojawiły się zdjęcia gwiazdy sprzed lat – aż ciężko uwierzyć w to, jak wyglądała kiedyś!

Zdjęcia z młodości

Dagmara Kaźmierska jest nieprzewidywalna i kapryśna. Poza tym cechuje ją wybuchowość i niekończąca się energia. Być może zastanawialiście się, jak wyglądała kiedyś ta lubiana osobowość telewizyjna. Zdjęcia, które wypłynęły do sieci, zaskoczą każdego.

Niewiele osób wie, że kobieta pracowała jako sprzątaczka w Niemczech, zanim stała się sławna. Wszystko zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Kobieta lubi mówić o swoim życiu prywatnym i nie ma przed nami żadnych tajemnic – wyszło na jaw nawet, że była w więzieniu.

Jej syn Conan skończył właśnie 19 lat. Z tej okazji gwiazda postanowiła, że opublikuje zdjęcia w sieci z jego dzieciństwa. Widzimy na nim małego chłopca z mamą – wyglądają naprawdę uroczo.

To niesamowite, jak bardzo zmieniła się Dagmara Kaźmierska przez te niemalże 20 lat. Gwiazda kocha swoje dziecko ponad wszystko i jest szczęśliwa, że ma takiego syna.

Źródło: Instagram/Radio Zet