fot. (quora)
in

Która z postaci jest chłopcem? Tylko nieliczni wskazują właściwą odpowiedź

Co jakiś czas do sieci trafiają łamigłówki, które wywołują prawdziwą burzę wśród internautów. Prawidłowa odpowiedź nie zawsze jest oczywista.

Ten test na spostrzegawczość wymaga dużej cierpliwości i tylko nielicznym udaje się wskazać prawidłową odpowiedź. Sprawdź swoje umiejętności i przekonaj się, czy potrafisz sprostać wyzwaniu!

Zagadka, która podbija sieć

Zagadki potrafią nieco umilić nam czas, a także są świetnym ćwiczeniem dla mózgu. Warto poświęcić chociaż kilka minut w ciągu dnia, aby jakąś rozwiązać.

Tym razem jest to zdjęcie przedstawiające trzy osoby. Zadanie polega na tym, by wskazać na nim chłopca. Wymaga to logicznego myślenia i zwracania uwagi na szczegóły – jesteś gotowy?

Fotografia przedstawia trzech uczniów, którzy na pierwszy rzut oka niewiele się od siebie różnią. Mają jedynie inne kolory włosów i swetrów. Jak się jednak okazuje, tylko jedna z tych osób jest chłopcem. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie: która?

Spójrz na obrazek i daj sobie czas!

W tym wypadku najważniejszy jest jeden szczegół, a mianowicie… jabłko Adama. Ma go tylko jedna postać – uczeń numer 1, w fioletowym swetrze.

Udało Ci się? Jeśli nie, nie przejmuj się – to był naprawdę trudny test, a jeśli tak, gratulacje!

Podziel się tą łamigłówką ze swoimi znajomymi!

Źródło: o2.pl