in

Zachowanie rosyjskiego żołnierza obiegło sieć. Tego jeszcze nie było! [WIDEO]

W ostatnim czasie do mediów społecznościowych trafiło wideo, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Możemy na nim zobaczyć rosyjskiego żołnierza, który był świadkiem eksplozji.

Wojskowy uznał, że najlepiej będzie udać martwego, po czym schować się w pobliskich krzakach. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Tak zachował się Rosjanin

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi robią wszystko, co w ich mocy, aby bronić swojej ojczyzny. Co w tym samym czasie dzieje się z żołnierzami Putina? Wielu z nich specjalnie się okalecza, aby nie móc walczyć, a niektórzy jawnie sprzeciwiają się rozkazom swoich przywódców.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Rosjanie nie spodziewali się takiego oporu ze strony Ukraińców. Armia Putina przekonała nas już nie raz o tym, że potrafi szokować. Tym razem nie będzie inaczej.

Na nagraniu, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć rosyjskiego żołnierza idącego pustą drogą. Mężczyzna został zauważony przez Ukraińców. Chwilę później doszło do wystrzelenia przez nich pocisku. Nie jest pewne, czy to Rosjanin był celem, czy może pojazd.

Żołnierz jednak od razu położył się na ziemi i udawał martwego. Po kilku sekundach schował się w krzakach. Później zaczął uciekać tą samą drogą.

Obejrzyj nagranie poniżej!