in

Ich Golden Retriever wymyślił sobie genialną zabawę. Musieli go nagrać, bo nikt by w to nie uwierzył

Zima jest jedną z naszych ulubionych pór roku ze względu na zabawę, jaką możemy mieć na śniegu. Lepienie bałwana i zjeżdżanie z górki na sankach to coś, co wszyscy lubią, bez względu na wiek. Jednak wygląda na to, że zwierzęta kochają zimę jeszcze bardziej!

Wydaje się, że powoli nadchodzi wiosna, jednak to nie powstrzymuje tego pięknego psa od wykorzystania pozostałego śniegu. Widać, że jest prawdziwym pasjonatem zimowych zabaw!

Nie ma dosyć tarzania się i wymachiwania łapkami w powietrzu. W ten sposób czuje świeży powiew chłodnego dnia. Obserwując go, takiego beztroskiego i entuzjastycznego, bawiącego się w zimowe gry, mamy ochotę do niego dołączyć i również dobrze się bawić.

Ten zabawny pies przypomina nam czas, kiedy byliśmy małymi dziećmi i nie mogliśmy się doczekać zimy. Przypominamy sobie te wszystkie zimne dni spędzone na zewnątrz w sąsiedztwie, rzucanie śnieżkami, tworzenie śnieżnych aniołów i łapanie płatków śniegu za pomocą naszych języków. Te idealne dni zakończyłyby się pewnie wypiciem gorącej czekolady i pójściem spać do ciepłego łóżka.

Ten pies po prostu przypomina nam o pięknie, jakie możemy dostrzec w małych rzeczach. To niesamowite, że taki drobiazg jak śnieg może przynieść tyle szczęścia w życiu. Mamy nadzieję, że dzień tego psa zakończy się miłym poczęstunkiem, który go rozgrzeje!

Source: Excited Sheep Dog Repeatedly Slides Down Icy Hill by OldManFarm