fot. instagram/dodaqueen
in

Doda pokazała się ze swoim chłopakiem. Kim jest jej nowy partner?

Doda to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Jest znana nie tylko ze swojego ogromnego talentu wokalnego, ale także chociażby z rozterek uczuciowych, z którymi borykała się przez wiele lat.

Jakiś czas temu gwiazda wystąpiła we własnym show „Doda. 12 kroków do miłości”. Program ten miał jej pomóc zrozumieć siebie i być może również odnaleźć wymarzonego kandydata na partnera życiowego. Okazało się jednak, że prawdziwą miłością nie jest żaden z biorących udział w programie uczestników.

Nowa miłość

Doda była dwa razy w związku małżeńskim – z Radosławem Majdanem i z Emilem Stępniem. Pierwszy rozwód wzięła w 2008 roku, a kolejny – rok temu.

Teraz jest w szczęśliwym związku. Z kim? To pytanie zadawała sobie cała Polska. W końcu wiadomo, kto jest wybrankiem piosenkarki.

To Dariusz Pachut – ratownik medyczny, podróżnik i sportowiec. Mężczyzna był przez jakiś czas w związku z Dorotą Gardias.

Zakochani w ostatnim czasie udali się na wymarzone zagraniczne wakacje. Doda coraz częściej i chętniej pokazuje się ze swoją nową miłością.

Tylko spójrzcie na zdjęcie poniżej! Widać, że są zakochani, prawda?

Kibicujemy tej parze i mamy nadzieję na niejedno piękne wspólne zdjęcie!

Źródło: papilot.pl