fot. facebook/I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku
in

Niezapomniany występ uczniów na studniówce. Wicedyrektor stał się gwiazdą wieczoru

Uczniowie klasy 4b z I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich postanowili zaskoczyć swoich kolegów z innych klas oraz nauczycieli autorskim układem tanecznym do popularnej piosenki “Gangsta’s Paradise” amerykańskiego rapera Coolio.

Niesamowity występ maturzystów z Rybnika na studniówce

Po oficjalnej części studniówki z polonezem, młodzież z klasy 4b poprosiła DJ-a o odtworzenie utworu i rozpoczęła swoje niezwykłe show. Ich kreatywność i energia na parkiecie nie pozostawiły nikogo obojętnym. Wszyscy z zaciekawieniem obserwowali, jak młodzi ludzie dają z siebie wszystko, aby zaprezentować niezapomniany występ.

Jednak to wicedyrektor szkoły, Arkadiusz Tabacki, stał się prawdziwą gwiazdą wieczoru. Z entuzjazmem dołączył do tańczących uczniów i stał się centrum całego układu tanecznego. Nagranie z występu zostało opublikowane na Facebooku i szybko stało się hitem w sieci.

Nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele i inni goście byli pod wrażeniem niesamowitej energii i talentu klasy 4b. Ich występ na studniówce udowodnił, że młodzież może być nie tylko ambitna i zdolna, ale również pełna kreatywności i pasji.