in

Joanna Koroniewska miała wypadek. Fani ubolewają nad tym, co stało się z jej twarzą.

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiło się przerażające zdjęcie Joanny Koroniewskiej. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom. Aktorka miała podbite oko. Pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie wyjaśniła, że to przez prace ogrodowe. Próbowała zrzucić liście z drzewa i niestety uderzyła się.

Po tym wypadku aktorka doszła do wniosku, że musi bardziej uważać i dbać o siebie. Do tej pory nie skupiała się na wzroku i zapominała, jak on jest ważny. Znalazła preparat, który teraz stosuje na co dzień – postanowiła polecić go swoim fanom.

Niecodzienna reklama od Joanny Koroniewskiej

Nie jest pewne, czy post aktorki był sponsorowany, ale nie ma wątpliwości co do tego, że przykuwa uwagę. Wiele osób, widząc zdjęcie gwiazdy z podbitym okiem, mocno się zaniepokoiło. Można jednak odetchnąć z ulgą – to tylko reklama kropli do oczu.

„Nie każdy nadaje się do prac ogrodowych co widać na załączonym obrazku. Przegrałam pojedynek z gałęzią i łopatą, którą próbowałam zrzucać liście w ogrodzie, żeby szybciej spadły” – tłumaczy.

Po wypadku w ogrodzie aktorka doszła do wniosku, że musi zadbać bardziej o swoje oczy. Miała kłopoty z ich suchością – w końcu sięgnęła po krople.

„Od tego czasu, kiedy w zupełnie przypadkowy sposób uderzyłam się w oko, zdałam sobie sprawę, jak ważny jest to narząd i jak istotna jest jego odpowiednia pielęgnacja. W czasie powrotu do jego pełnej sprawności niestety wciąż odczuwałam podrażnienie zranionego oka. Pojawił się problem z brakiem jego właściwego nawilżenia. Zaczęło się od pieczenia, a skończyło się na tym, że nie mogłam go rano otworzyć” – pisze gwiazda.

Joanna Koroniewska zapewnia, że krople z tej firmy zmieniły jej życie na lepsze.

Niektórzy internauci mimo wszytko życzyli aktorce powrotu do zdrowia.

Źródło: Instagram