in

Tragiczny wypadek niedaleko Sochaczewa. 5 osób zginęło, jest przerażające nagranie.

W dniu dzisiejszym, czyli w środę 30 czerwca, doszło do przerażającego wypadku. Samochód osobowy, w którym były dwie kobiety i trójka małych dzieci, wjechał z impetem pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Każda z osób podróżujących osobówką poniosła śmierć na miejscu.

Wszystko miało miejsce obok Sochaczewa. Nagranie z kamery auta, które jechało za TIR-em niedawno trafiło do sieci.

Funkcjonariuszom udało się wstępnie ustalić, że kobieta, która kierowała samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa i to było przyczyną tragedii.

„Wszystkie osoby jadące samochodem osobowym, dwie osoby dorosłe i trójka dzieci zginęły na miejscu” – przekazała mł. asp. Aleksandra Calik z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Na portalu remiza.pl pojawiło się dramatyczne nagranie ze zdarzenia.

Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Był trzeźwy. Osoby podróżujące samochodem osobowym nie miały żadnych szans. Jak poinformował st. kpt. Rafał Krupa ze straży pożarnej:

“W przypadku jednego z dzieci podjęto resuscytację krążeniowo-oddechową, niestety nie przyniosła ona efektu.”

“Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdziła zgon” – dodał mężczyzna.

„Wśród ofiar śmiertelnych jest 47-letnia kobieta, która kierowała samochodem osobowym, jej 9-letnia córka oraz 39-letnia pasażerka, która jechała ze swoimi dziećmi w wieku od czterech do siedmiu lat” – przekazała rzeczniczka sochaczewskiej policji Agnieszka Dzik, rozmawiając z TVN Warszawa.

Auto osobowe zostało doszczętnie zniszczone. W ciężarówce pojawił się wyciek paliwa, ale został szybko opanowany.

Źródło: PAP, remiza.pl