fot. tiktok @adamalyszofficial
in

Jakie wykształcenie ma Adam Małysz? Wielu będzie zaskoczonych!

Wiele osób kojarzy Adama Małysza jako skoczka narciarskiego, ale nie każdy wie, że był również dekarzem. Ale to nie wszystko, co zaskakujące – okazuje się, że były mistrz świata ukończył również studia.

Jesteś ciekawy, o jaki kierunek chodzi? Można się zdziwić!

Studia Adama Małysza

Choć wiele osób skojarzyłoby Adama Małysza z narciarstwem, to jego wykształcenie pokazuje, że sportowiec ten ma wiele pasji i zainteresowań poza skokami. W trakcie studiów zdobył wiele cennych umiejętności i wiedzy. Na jakim kierunku studiował?

Adam Małysz zaskoczył wiele osób swoją decyzją o podjęciu studiów na kierunku turystyka i rekreacja na wydziale zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Mimo pełnego terminarza ze względu na karierę sportową, udało mu się z powodzeniem zakończyć studia licencjackie. Dwa lata później, jak dowiadujemy się z „Super Expressu”, obronił także pracę magisterską.

Jego sukcesy jako sportowca, prezentowane w imponującej karierze, są dobrze znane fanom narciarstwa i polskiej społeczności sportowej. Teraz jednak można na nowo poznać jego postać i zobaczyć, że poza skokami narciarskimi ma wiele do zaoferowania.

Historia Adama Małysza jest dowodem na to, że nie ma granic w osiąganiu celów, jeśli ma się zapał i determinację. Jego przykład pokazuje, że ciężka praca, pasja i wytrwałość to kluczowe elementy w osiąganiu sukcesów, niezależnie od dziedziny, w której działamy.

Źródło:se.pl