in

Kobieta zaadoptowała psa, którego nikt nie chciał. Szybko przekonała się, że nie jest zwykłym psem

Ci z nas, którzy doświadczyli obecności psa w swoim życiu, z pewnością sądzą, że był on wyjątkowy. Psy, podobnie jak ludzie mają swoją osobowość, zapewniają dużo miłości, szczęścia i zabawy. Jednak od czasu do czasu słyszymy historie o psie, który czymś się wyróżnia. Wygląda na to, że Penny jest takim zwierzęciem.

Penny zanim trafiła do schroniska, żyła na ulicy. Podrzucano ją od jednej rodziny do drugiej i nikt nie zdawał sobie sprawy, jak suczka była genialna. Wtedy trafiła do Lenory.
Jednym z problemów, z którymi zmagała się Penny, niezależnie od tego kim byli jej właściciele, nie poświęcali swojego czasu na zabawę z nią. Czuła się tak, jakby nie miała prawdziwego przyjaciela, więc zaczęła sama szukać sobie zajęcia.

Wyjątkowy Pies

Zanim Penny dołączyła do Lenory, już uczyła się poleceń. Stopniowo Lenora zaczęła zauważać, że to szczenie, które do niej trafiło, jest bardzo inteligentne.

Czy kiedykolwiek próbowałeś nauczyć psa komendy siad, a on nie mógł tego zrozumieć? Tak z pewnością nie było w przypadku Penny. Lenora tylko 3 razy pokazała komendę psu, który bardzo szybko ją zrozumiał. Inne polecenia również wykonywała szybko i łatwo się ich uczyła. Zanim Penny skończyła 8 miesięcy była mistrzynią wielu sztuczek dla psów. Lenora zaczęła się zastanawiać jak wiele jest w stanie nauczyć się jej pies.

Lenora kupiła klocki z literkami, ponieważ chciała sprawdzić, czy Penny rozpoznaje kształty. Nie była zaskoczona, gdy pies wykazał prawdziwe zainteresowanie. Nie minęło wiele czasu, zanim Penny nauczyła się pisać swoje imię.

Bez wskazówek Lenory, Penny być może nie rozwinęłaby się tak bardzo. Jej historia jest piękna, ponieważ pokazuje jak wielkie rzeczy mogą być ukryte w małych opakowaniach. Obejrzyj poniższy filmik, aby zobaczyć co chcemy przez to powiedzieć: