in ,

Znaleźli to w soli drogowej. Aż włos się jeży na głowie, śledztwo trwa

W stosie soli w zakładzie Departamentu Transportu w miejscowości McEwen w stanie Tennessee doszło do niecodziennego odkrycia. Pracownicy znaleźli tam ludzkie serce, które w pierwszej chwili pomylili z kamieniem o dziwnym kształcie.

Natychmiast uruchomiono śledztwo w tej sprawie, aby ustalić, jak serce trafiło do stosu soli i kto odpowiada za tę szokującą sytuację. Sprawa jest obecnie badana przez odpowiednie służby.

Ludzkie serce

Po tym, gdy odkryto ludzkie serce w soli, natychmiast przewieziono je do laboratorium medycznego w Nashville. Co się okazało?

„Badania potwierdziły, że jest to serce dorosłego mężczyzny” – wytłumaczył szeryf hrabstwa Humphreys Chris Davis.

Z racji tego, że serce jest praktycznie całkiem wysuszone, nie wiadomo, ile znajdowało się na terenie zakładu. To odkrycie wstrząsnęło nawet szeryfem, który ma za sobą 32 lata pracy.

„Muszę powiedzieć, że jest to prawdopodobnie w pierwszej piątce najdziwniejszych rzeczy, które kiedykolwiek widziałem” – przyznał mężczyzna.

Zakład został już uznany za miejsce, w którym doszło do przestępstwa. Szukano czegoś jeszcze w stosie soli, ale oprócz serca nie znaleziono niczego, co mogłoby wywołać jakiekolwiek podejrzenia.

Policja bada tę sprawę i prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą cokolwiek wiedzieć na ten temat.

„Nie mógłbym spokojnie zasnąć ze świadomością, że nie zrobiliśmy wszystkiego, co w naszej mocy dla ofiary i jej rodziny” – wyznał Davis w rozmowie z Associated Press.