in

Szokująca wpadka na antenie TVP – widzowie przecierali oczy ze zdumienia.

Jeszcze nie tak dawno głośno zrobiło się o wpadce podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, kiedy to reporterka Kinga Kwiecień, podając wyniki konkursu pomyliła nazwiska artystów.

Teraz po raz kolejny na antenie TVP miała miejsce komiczna wpadka, która nie umknęła widzom. Jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych dopuściła się błędu, który udokumentowano podczas ważnego wydarzenia. Aż ciężko uwierzyć w to, co się stało!

Siedzącym przed telewizorami na pewno to nie umknęło. Wielu przeciera oczy ze zdumienia. Prowadząca zaliczyła wpadkę, o której z pewnością będzie głośno.

Wpadka na wizji TVP

Po raz kolejny w TVP zdarzył się błąd, który nie powinien mieć miejsca. Danuta Holecka została oddelegowana do Watykanu, gdzie miała poprowadzić program w związku z wizytą Prezydenta Andrzeja Dudy w Stolicy Piotrowej.

Doszło do tego, że prowadząca Danuta Holecka podczas pobytu w Watykanie połączyła się z reporterami, którzy stali tuż obok niej. W tle kadru, na którym mogliśmy zobaczyć reporterkę, widniała Bazylika św. Piotra, a tuż przy niej reporterzy Karol Jałtuszewski i Marek Sawicki. Można było zauważyć, że dzieli ich od siebie dosłownie parę kroków.

Internauci szybko zaczęli komentować całe zajście. Wielu widzów stwierdziło, że wygląda to naprawdę komicznie. Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: onet.pl