in ,

Szokująca wpadka na wizji. Widzowie nie dowierzali, co znajduje się za plecami ekspertki.

Podczas audycji na żywo emitowanej przez stację BBC Wales, doszło do ogromnej wpadki. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Nie mogli uwierzyć, co widać za plecami ekspertki. W sieci aż zawrzało, to po prostu trzeba zobaczyć.

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami i sprawiła, że musieliśmy przyzwyczaić się do ogromnych zmian. Odczuli je także gospodarze programów, którzy aktualnie w większości przypadków kontaktują się z ekspertami przez konferencje wideo. Przez to często dochodzi do zabawnych wpadek, które w momencie stają się hitami Internetu.

Co znajdowało się za plecami kobiety?

Yvette Amos, ekspertka BBC Wales, opowiadała w programie publicystycznym o sytuacji, którą obecnie możemy zaobserwować na rynku pracy. Była przygotowana do rozmowy i miała ogromną wiedzę. Wydawałoby się, że nic nie może pójść nie tak… a jednak.

Za plecami ekspertki na regale obok książek widać było dildo w kształcie penisa. Widzowie po prostu nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Od razu zaczęli dzielić się tym nagraniem z innymi i komentować wpadkę.

Jeden z internautów zwrócił uwagę na fakt, że obok dildo leży książka o tytule „DIY”, czyli „Zrób to sam”. Według niego na pewno nie jest to przypadek.

Sami zobaczcie:

Źródło: Wirtualna Polska