in ,

Ogromna wpadka w telewizji. Kamera uchwyciła prezentera bez spodni.

Nie ma wątpliwości co do tego, że w życiu nie wszystko idzie po naszej myśli. Czasami dzieją się sytuacje, których wolelibyśmy uniknąć. Nawet profesjonaliści tacy jak Shaun Ley mogą zaliczyć niemałą wpadkę.

Niedawno do sieci wyciekło nagranie, na którym możemy zobaczyć prezentera telewizyjnego bez spodni. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Warto wspomnieć, że mężczyzna pracuje w stacji BBC od trzech dekad i do tej pory nigdy nie przytrafiło mu się coś podobnego.

Niecodzienna stylizacja

Ci, którym nie jest obcy program informacyjny BBC, wiedzą doskonale, kim jest Shaun Ley. Elegancki mężczyzna jeszcze nikogo nigdy nie zawiódł. Tym razem jednak zaliczył niemałą wpadkę. Kamery telewizyjne uchwyciły prezentera bez spodni.

Shaun Ley po tej sytuacji w momencie stał się znany na całym świecie. Widzowie przecierają oczy ze zdumienia. Informacje o wpadce mężczyzny pojawiły się na oficjalnym kanale Guardian News na YouTube.

Prezenter telewizyjny ma 51 lat i dotychczas każdy był zachwycony jego profesjonalizmem i elegancją. Zdobył szacunek każdego przez nienaganny wygląd i rzetelną pracę, jednak nawet tak doświadczonym osobom mogą przydarzać się drobne wpadki.

Na nagraniu, które trafiło do sieci możemy zobaczyć Shauna Leya ubranego jak zawsze od pasa w górę, a od pasa w dół – bez spodni. Mężczyzna nie miał pojęcia, że kamery uchwycą akurat to, co dzieje się pod stołem. Tego dnia było wyjątkowo gorąco, jednak w studiu zdecydowanie powinna być klimatyzacja.

Ta wpadka z pewnością nie przekreśli kariery mężczyzny. Niektórzy jednak mogą się szeroko uśmiechnąć, oglądając to wideo!