in

Wpadka Idy Nowakowskiej w „Pytaniu na śniadanie”. Gwiazda potrzebowała pomocy.

Ida Nowakowska to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych przez widzów prowadzących programu „Pytanie na śniadanie”. W ostatnim czasie w jednym z odcinków stało się coś, co jej fani na długo zapamiętają. Gwiazda nie mogła wstać! Jak to się stało?

Prezenterka chciała pochwalić się na antenie, jak świetnie jest rozciągnięta. Wyszło nie do końca tak, jak sobie zaplanowała.

Wpadka w „Pytaniu na śniadanie”

Ida Nowakowska to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Od jakiegoś czasu to jedna z największych gwiazd TVP. Polacy od razu ją pokochali. Gwiazda niedawno urodziła swojego pierwszego dzidziusia i po dłuższej przerwie spowodowanej ciążą i porodem wróciła do pracy jako prezenterka.

Bycie mamą to rola, w której doskonale się sprawdza. Udało jej się przy tym zachować świetny wygląd i jest w formie. Postanowiła to udowodnić, robiąc szpagat w „Pytaniu na śniadanie”.

Podczas pokazu umiejętności doszło jednak do wpadki. Była tancerka i uczestniczka „You can dance” zrobiła szpagat, ale… nie mogła się podnieść o własnych siłach. Na ratunek rzucili się koledzy – Tomasz Wolny i kucharz Jakub Steuermark.

„Dzwoń po dźwig!” – słyszymy podczas ratowania prezenterki.

Chociaż wystąpienie nie do końca się udało, internauci byli bardzo rozbawieni i zachwyceni Idą.

„Cudna Ida.”

„Ładny szpagat.”

„Hahaha, krejzole.”

„Szalona. Piąteczek na wesoło”– czytamy.