in

Goście pewnego hotelu widzą za oknem bulgoczącą wodę. To, co dzieje się potem, zapiera dech w piersiach!

W czasie pobytu w hotelu do jednej z przyjemniejszych chwil możemy zaliczyć porę śniadania.

Zwykle jadane jest ono w pośpiechu, natomiast podczas urlopu możemy sobie pozwolić na jedzenie go w spokoju i nie musimy go przygotowywać – wszystko zostaje nam podane, a do nas należy tylko wybranie sobie tego, co chcemy zjeść i wypić. Przyjemność wzrasta, kiedy podczas jedzenia mamy piękny widok za oknem!

Godnym polecenia hotelem, w którym można zjeść takie śniadanie i poza tym mieć zapierający dech w piersiach widok jest Great Bear Lodge w Port Hardy w Kanadzie. Któregoś dnia goście hotelu, jedząc posiłek, zauważyli nagle, że woda w zatoczce coraz bardziej bulgocze. Nie minęła chwila, a z wody wynurzył się sprawca tego zjawiska. Bardzo możliwe, że reakcje gości zmuszały obsługę do prania obrusów z powodu rozlanej naraz kawy.

Najprawdopodobniej nikt jedzący w tamtym czasie śniadania w hotelu Great Bear Lodge w the Port Hardy nie będzie w stanie wyrzucić z pamięci tego widoku do końca życia.

Goście zbliżyli się do okna, aby zobaczyć ogromne zwierzęta wynurzające się z zatoczki.


 
Wszystko wskazywało na to, że goście zostali odwiedzeni przez przepiękne stado humbaków. Dorosłe osobniki tych zwierząt mają nawet 14 do 17 metrów długości!
 

 
Emocje, które wywołało spotkanie z humbakami, były z pewnością ogromne. Wystarczy, że popatrzymy na kobietę, która znajduje się po lewej stronie!
 
Obejrzyj nagranie tej pięknej chwili! Niesamowite! Zazdrościmy gościom, którzy mieli okazję zobaczyć to na żywo 🙂