in

Claire Ryann śpiewa swoje ulubione wielkanocne utwory i podbija internet swoim anielskim głosem.

Głos małej Clarie Ryann jest zdecydowanie darem od Boga. To mały anioł, którego niesamowity głos, jest w stanie wywołać ciarki na całym ciele.

Claire kocha Wielkanoc i chciałaby się podzielić ze wszystkimi swoimi ulubionymi pieśniami, a jedną z nich jest „Getsemani”. Babcia Claire przedstawiła jej piosenki związane z Wielkanocą zaledwie kilka tygodni przed jej wielkim debiutem, a ona całkowicie się w nich zakochała. W szybkim tempie nauczyła się słów jednej z pieśni i z chęcią nagrała teledysk do swojej interpretacji.

Jej wiara, talent i słodka postawa, sprawiły, że internauci się w niej zakochali. Zobacz poniżej pieśń „Getsemani”, którą Claire wykonała w wieku 3 lat, dokładnie rok temu. A pod filmem znajdziesz jej kolejny wielkanocny występ, który dziewczynka wykonała rok później, mając już 4 latka.

Claire nie zamierzała się zatrzymać i nagrała rok później kolejną wielkanocną pieśń „Piękny Zbawiciel”. Dziewczynka oczywiście nagrała również teledysk do tego wykonania, na tle pięknych kwiatów.
 
Kiedy obejrzysz te nagrania, koniecznie podziel się w komentarzu, które z nich bardziej przypadło Ci do gustu i podziel się artykułem z przyjaciółmi oraz rodziną, aby wszyscy mogli poczuć ducha Wielkanocy.