in

Pies w podzięce za opiekę, codziennie przynosi tej kobiecie prezenty.

Orawan Kaewla-iat to mieszkanka Tajlandii o ogromnym sercu. W jej kraju żyje mnóstwo bezdomnych psów, a ona ze wszystkich sił stara się im pomóc.

Codziennie dokarmia psy i sprawdza, czy wszystko z nimi w porządku. Od razu widać, że psy są jej niezwykle wdzięczne, a szczególnie jeden z nich okazuje to w bardzo wyjątkowy sposób.

Tua Plu codziennie przychodzi razem ze swoją mamą do domu kobiety i zawsze stara jej się podziękować za jedzenie a także opiekę. Jednak w odróżnieniu od innych psów, Tua Plu nigdy nie przychodzi z pustymi łapami.


Zawsze ma ze sobą prezent – w ten sposób próbuje podziękować kobiecie za opiekę i jedzenie.
Nie są to może wyszukane drobiazgi, ale poruszają serce kobiety. Pies przynosi w pysku to, co znajdzie na ulicy – liść czy starą gazetę.
„Przychodzi do mnie kiedy jest głodny, a w zamian zawsze przynosi mi prezent. Codziennie pojawia się z nową niespodzianką” – tak na swoim Facebooku pisała Orawan.

Tua Plu mimo, że jest bezdomnym psem, nosi na szyi obrożę. Orawan chce w ten sposób ochronić psa przed ludźmi, którzy krzywdzą bezdomne zwierzęta. Ale zapewne już niedługo Tua Plu nie będzie bezdomnym psem. Kiedy kobieta zamieściła zdjęcia psa w internecie, od razu zakochały się w nim tysiące ludzi. Nawet kilka osób chce przygarnąć psa na stałe. Mamy nadzieję, że ten wdzięczny i kochany pies szybko trafi do wspaniałego domu.
 
Na poniższym filmiku możemy zobaczyć jak Tua Plu przynosi jeden ze swoich prezentów: