fot. twitter/@9NewsGoldCoast
in ,

W samej bieliźnie pokonał pięciu uzbrojonych włamywaczy. Nagranie stało się hitem

Steve Middleton z Gold Coast w Australii został okrzyknięty bohaterem po odparciu pięciu uzbrojonych intruzów, walczył z nimi w samej bieliźnie, gołymi rękoma. Nagranie w momencie stało się hitem.

Pokonał włamywaczy w samej bieliznie

Steve Middleton opowiedział swoją historię australijskiemu programowi 9 News Today Show. Był właściwie nagi, kiedy intruzi włamali się do jego garażu. Na szczęście tego ranka nastawił budzik na wyprawę na ryby. Była 4:30 nad ranem, ale słońce już wschodziło.

Kiedy usłyszał hałas i zobaczył światło wydobywające się z samochodu jego córki, Middleton zdał sobie sprawę, że bandyci grasują po jego posiadłości. Więc (mądrze) zdecydował się założyć bieliznę i wkroczył do akcji.

Zabawne, a jednocześnie imponujące nagranie pokazuje ojca w średnim wieku, który biegnie za intruzami. Następnie dwóch z nich chwyta za broń — nóż i kij bejsbolowy. Do bójki dochodzi na ulicy przed domem Middletona. Mężczyzna w końcu chwyta jednego z intruzów i używa go jako tarczy, podczas gdy inni wymachują bronią.

W pewnym momencie, mężczyzna doznał skaleczenia w rękę, ale nie przejął się tym zbytnio. Powiedział dziennikarzom, że nawet tego nie zauważył — prawdopodobnie z powodu adrenaliny.

„Wszystko, co chciałem zrobić, to zatrzymać jednego, abyśmy mogli sprowadzić tu policję i wyjaśnić sprawę” – powiedział bohater.

Rabusiom udało się jakoś uciec, ale zapewne szybko trafią za kratki, a ten dzień zapamiętają na zawsze.
„Próbowali tylko uwolnić swojego partnera i wydostać się stamtąd. Nie spodziewali się, że Wielki Facet pojawi się znikąd” – dodał.