in

Tata kupił córce używany samochód. Niebawem znalazł w schowku list, który sprawił, że pękło mu serce.

Tata uznał, że najwyższa pora, żeby sprezentować swojej córce samochód. Kiedy udało mu się kupić takie, które uważał za najodpowiedniejsze, nie spodziewał się, że w jego schowku znajdzie list. Treść wzbudziła w mężczyźnie skrajne emocje. Co takiego przeczytał?

Prezent na urodziny

W USA można mieć samochód od szesnastego roku życia, więc kiedy córka Kevina Duke’a miała obchodzić urodziny, postanowił on, że to właściwy czas na podjęcie tego odważnego kroku i sprawdzenie, jak jego pociecha poradzi sobie za kółkiem.

Kupił używane auto, ale nie spodziewał się, że w jego wnętrzu znajdzie list, który doprowadzi go do łez. To po prostu niewiarygodne, że coś takiego miało miejsce naprawdę.

Okazało się, że poprzednia właścicielka samochodu zostawiła wiadomość dla nabywcy. Tata nie mógł uwierzyć w to, co czyta. W schowku znajdował się list zatytułowany “Nowy właściciel samochodu – ważne informacje wewnątrz”. Kiedy mężczyzna otworzył kopertę, zamarł – okazało się, że historia tego samochodu jest wyjątkowa i jednocześnie rozrywająca serce.

Sprzedała auto, aby opłacić pogrzeby bliskich

Okazało się, że poprzednia właścicielka nie miała typowego powodu, dla którego sprzedaje auto. Wcale nie zamierzała zamienić go na lepszy model – musiała go sprzedać, aby opłacić pogrzeby najbliższych jej osób. W liście poprosiła nabywcę o to, aby dobrze zajmował się samochodem, bo zawsze go lubiła i był on ważny dla niej i jej rodziny. Gdyby nie doszło do tragedii, nigdy by go nie sprzedała.

Trójka jej najbliższych zmarła w tragicznych okolicznościach i ostatnie chwile życia spędzali razem właśnie w tym samochodzie.

„Ostatni raz, kiedy moja mama jeździła samochodem, to był dzień tej tragedii. Tego dnia poszła też z moją córką do fryzjera, aby obciąć włosy. […] Jeździsz z aniołami. Moimi aniołami” – czytał w liście Kevin.

Mężczyzna postanowił, że odnajdzie właścicielkę samochodu i zorganizuje zbiórkę, aby kobieta mogła go ponownie odkupić. To naprawdę wspaniały gest!

Podziel się tą niesamowitą historią z innymi!

Źródło: popularne.pl