in

Uratowała geparda przed łowcami trofeów. Teraz z nią mieszka i jest jej najlepszym przyjacielem.

Dziś Brytyjka Heather Tookey ma 23 lata i mieszka szczęśliwie w mieście Beckneham w hrabstwie Kent z niezwykłym zwierzakiem.

Kilka lat temu jej serce zabiło mocniej, gdy zaczęła pracować w niepełnym wymiarze godzin jako sezonowa wolontariuszka w Rezerwacie Gepardów w Południowej Afryce. Opiekowała się tam dużymi kotami, ale kiedy dowiedziała się, że te zwierzęta były przeznaczone na trofea dla zamożnych klientów – na polowanie lub pluszaki, zdecydowała się uratować co najmniej jednego.

Dziewczyna rozpoczęła akcję w sieciach społecznościowych i zaczęła zbierać fundusze. Dzięki jej staraniom wszystkie gepardy zostały zakupione i przeniesione do schronisk, a ona osobiście wydała 5000 funtów brytyjskich na zabranie małego kotka o imieniu Teardrop (Spadająca łza).

Tak, to nie rozwiąże problemu zabijania dużych kotów za trofea, biznes jest opłacalny i bardzo powszechny w Południowej Afryce. Ale Heather nie mogła się po prostu tak odwrócić i odejść, kiedy poznała okrutną prawdę.

A teraz mieszka z uroczym kotem, który stał się jej najlepszym przyjacielem.

Teardrop dobrze wie, kto uratował ją przed losami zostania dywanem na podłodze i szczerze kocha swojego wybawcę. Zakochuje się w niej przy każdej okazji, dlatego wielu zazdrości Heather, ponieważ tak uroczego i imponującego selfie nie można zrobić ze zwykłym kotem.

Ale kto by wiedział, jak trudno znosić pieszczoty geparda. Łza ma bardzo szorstki język i niestrudzone pragnienie lizania właścicielka, ale Heather to jakoś wytrzymuje. Jednak spanie w objęciach geparda to przyjemność, ponieważ mruczy on piekielnie!