in

Upadek prezydenta USA. Szokujące nagranie obiegło cały świat z prędkością światła.

Drobny wypadek prezydenta Stanów Zjednoczonych nie umknął nikomu. W piątek Joe Biden wchodził po schodach do samolotu Air Force One, na których kilka razy się potknął. Ostatecznie przewrócił się i postanowił, że zasalutuje zgromadzonym dziennikarzom. Nagranie w momencie obiegło cały świat.

Upadek Bidena

Joe Biden miał udać się na spotkanie z przedstawicielami azjatyckiej społeczności w Atlancie w stanie Georgia. W tym tygodniu doszło tam do zamordowania ośmiu osób, głównie Azjatów. Czekał na niego samolot Air Force One.

Podczas wchodzenia po schodach do samolotu, prezydent potknął się kilka razy. Ostatecznie upadł na schody. Udało mu się chwilę później wstać bez niczyjej pomocy. Otrzepał się i zasalutował zebranym dziennikarzom.

Nagranie z upadku szybko obiegło cały Internet i wiele osób zaczęło zastanawiać się nad stanem zdrowia prezydenta USA. „The Sun” przypomniało, że niedawno Joe Biden miał kontuzję stopy, która może być jeszcze nie do końca sprawna. Podczas urazu doszło do zabawy z psem Majorem.

Zważając na to, że prezydent ma już 78 lat, nie zlekceważono tej sprawy. Joe Biden skonsultował się z ortopedą i nosił specjalistyczne obuwie chroniące przed ewentualnymi wstrząsami.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej:

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl