fot. tiktok
in

Ukrainka pokazała co dostała w paczce pomocowej. „Mam nadzieję, że to tylko na żarty”

W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się nagranie pewnej Ukrainki, która pokazała, co było w paczce pomocowej. Jej reakcja odbiła się głośnym echem w sieci. Wielu ma nadzieję na to, że kobieta żartuje.

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi robią wszystko, co w ich mocy, aby odeprzeć atak wroga. Polacy pomagają, jak tylko potrafią i większość bardzo to docenia. Czy tak było również w tym przypadku?

Pokazała ubrania z paczki pomocowej

Valerisssh to ukraińska tiktokerka, która regularnie dzieli się rozmaitymi nagraniami ze swoimi widzami. Kobieta przez ostatnie tygodnie pokazywała realia kraju ogarniętego wojną. Obrazy te mrożą krew w żyłach i pozostają w pamięci.

Jej nagrania zdobyły ogromną popularność – niektóre wyświetlono nawet kilkanaście milionów razy! Ukrainka udzielała wywiadu m.in. dla brytyjskiego BBC czy też amerykańskiego CNN.

@valerisssh NATO, CLOSE THE SKY OVER UKRAINE! #ukraine #stopwar #nato ♬ Another Love – Tom Odell

Valerisssh uciekła przed wojną do Polski w marcu 2022 roku. Wideo z wielogodzinnej podróży można znaleźć na jej kanale. Kobieta przyznała, że była to najgorsza podróż w jej życiu. Docenia jednak pomoc wolontariuszy.

@valerisssh

It’s the most horrible trip! Thanks Russia

♬ Celebrate the Good Times – Mason

Wśród nagrań Ukrainki możemy znaleźć także wideo, w którym pokazuje ubrania z paczki pomocowej. Jak się okazało, znajdowała się w niej żółta koszula prestiżowej marki, błyszcząca plisowana spódnica, beżowy sweterek, dwie sukienki, a także liliowy welurowy dres.

Valerisssh zażartowała, że teraz będzie „modną uchodźczynią”. Niektórym internautom nie spodobała się jej wypowiedź.

@valerisssh

Fashionable refugee😗😗😗

♬ Funny Song – Cavendish Music

„Naprawdę mam nadzieję, że to tylko na żarty. W przeciwnym razie jest to mega słabe w stosunku do osób, które robią, co mogą, żeby pomóc” – czytamy w komentarzach.

„Mi się odechciewa przez takie tiktoki” – dodał ktoś inny.

„Są ludzie, co nie mają nawet tego, więc zamiast narzekać, doceń, że ktoś ci to dał i poświęcił na to swój czas” 

Znaleźli się też tacy, którzy bronili Valerisssh:

„Ewidentnie większość z was totalnie nie kuma, że to humor. Dziewczyna przeżyła coś strasznego. Podziwiam, że mimo to znajduje pozytywną energię”

„Uważam, że ten kontent jest wspaniały, gorzko-słodki, ale uroczy”

„Przecież to są żarty, taki ma styl prowadzenia konta”

A Wy, co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: popularne.pl, kobieta.wp.pl