in

Ukrainiec opowiadał o Polakach. Chwilę później emocje wzięły górę.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Polacy pomagają Ukraińcom, jak tylko mogą. Atak Rosji na naszych sąsiadów jest nie do przyjęcia. Każdego dnia giną niewinni ludzie i każdego dnia pojawiają się u nas uchodźcy uciekający przed wojną.

Internauci mają łzy w oczach, gdy oglądają nagranie, które w ostatnim czasie trafiło do sieci. Możemy na nim usłyszeć, co Ukrainiec myśli o Polakach. Jego słowa są naszym powodem do dumy.

Emocje wzięły górę

W serwisie YouTube możemy znaleźć mnóstwo wzruszających nagrań, jednak to bez wątpienia jest jednym z najmocniejszych. To, co obecnie dzieje się w Ukrainie wydaje się być złym snem, który nie ma końca. Z pomocą przychodzą Polacy, którzy nie potrafią bezczynnie patrzeć na ludzką krzywdę.

„Mówię po polsku, bo to wideo jest dla Polaków” – słyszymy na początku wideo.

Ukrainiec przekazał, że cała jego rodzina jest już w Polsce i że „zawsze wiedział, że Polacy są bardzo dobrzy dla nas”. Chwilę później zalewa się łzami.

„Tak jak nigdy nie zapomnę tego, że Rosja wkroczyła na moje ziemie, tak nigdy nie zapomnę tego, że Polacy pomagali Ukraińcom” – mówi, mając łzy w oczach.

Obejrzyj wideo poniżej: