in

To, co zrobiła kobieta na plaży, rozwścieczyło wszystkich. Nagranie poraża.

Wakacje to czas, który pozwala nam się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. Kto nie lubi podziwiać widoku morza czy chodzić po górskich szlakach?

Wielu wczasowiczom niestraszne są żadne przeszkody. Nic nie jest w stanie zmienić ich planów. Jeśli zamierzają spędzić wspaniały czas na plaży, nie interesują ich nawet… miny.

Turyści w Odessie

Nad Morzem Czarnym pojawiają się turyści, którzy nic nie robią sobie z obecności min. Odescy ratownicy podkreślają, że są już cztery ofiary. Pomimo zamknięcia plaż wciąż korzystają z nich odważni wczasowicze. Nie pomogło nawet zablokowanie wejścia specjalnym ogrodzeniem.

„Nic nie powstrzyma sezonu plażowego w Odessie – ani policja, ani miny, ani ogrodzenia” – ironizują użytkownicy Twittera.

Na jednym z nagrań, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć, jak na zagrodzonej plaży kobieta wchodzi do wody, w której prawdopodobnie są miny. Nie pomagają żadne ostrzeżenia.

„W siatce zrobiono dziurę i prowadzą przez nią dorosłych, nawet dzieci. W tym roku plaże nie zostały oficjalnie otwarte, co oznacza, że ​​nie oczyszczono też dna. Dlatego istnieje duże ryzyko skaleczenia się w wodzie” – tłumaczą ratownicy.

„Jest tu dużo min. Mamy przypadki w Karolino-Bugaz, na plaży Lanżeron, że są nawet wybuchy na minach, może też dojść do ataku rakietowego” – zaznacza ratownik Jurij Rosczenia w rozmowie z portalem TSN.ua.

Odessa wciąż jest celem ataków rakietowych. Bez ustanku pojawiają się tam alarmy przeciwlotnicze. Rosjanie specjalnie kierują swoje pociski na zatłoczone, rekreacyjne miejsca.

Podziel się tą informacją z innymi!

Źródło: o2.pl