in ,

3 przystojniaków ustawiło się tyłem do widowni. Gdy się odwrócili, nikt nie wierzył, że to się dzieje naprawdę.

Każda kobieta wie, że chodzenie w butach na wysokim obcasie trzeba wyćwiczyć, żeby nie stało się koszmarem. Zdarza się również, że kobiety często potrafią chodzić w butach na obcasie, ale bardzo tego nie lubią i szybko zmieniają obuwie na wygodniejsze. Więc co mają powiedzieć tancerze? Taniec w szpilkach to nie lada sztuka! Jak się okazało, wiedzą o tym nie tylko kobiety…

Ostatnimi czasy w brytyjskiej edycji programu Mam Talent miał miejsce niezwykły i jedyny w swoim rodzaju występ. Na scenie pojawiło się trzech facetów pochodzących z Paryża – powiedzieli, że zatańczą w szpilkach! Kiedy zaciekawione jury zapytało, skąd taki pomysł, odpowiedzieli: a dlaczego nie?
 
Żeby zatańczyć przed publicznością i jury w takim wydaniu, trzeba naprawdę mieć odwagę i dystans do siebie! Dlatego gratulujemy tym panom – takich występów się nie zapomina.
 
Koniecznie obejrzyjcie poniższe nagranie – spodziewałeś się takiej reakcji publiczności? Podziel się tym występem ze swoimi znajomymi! Z pewnością taniec tych mężczyzn wprawi ich w dobry nastrój.