in ,

Pokazał jak radzić sobie w samolocie z pasażerami bez kultury. Wideo rozbawiło już miliony internautów

Na TikToku pojawia się mnóstwo przydatnych trików, z których można korzystać na co dzień. Niektóre z nich przydadzą się każdemu, a inne – tylko pewnej grupie osób w pewnych okolicznościach. Ten sposób będzie dotyczył tych, którzy mają problem z niekulturalnymi współtowarzyszami podróży.

Nietypowy sposób na niekulturalne zachowanie współpasażera

Nie ma wątpliwości co do tego, że na wakacje czekał każdy z nas. Chcemy, aby w tym czasie pojawiło się mnóstwo ciekawych i pięknych wspomnień. Pragniemy zaczerpnąć powietrza, zapomnieć o problemach i troskach dnia codziennego, a przede wszystkim cieszyć się słońcem.

Wakacje wiążą się jednak z podróżą, która nie zawsze przebiega tak, jakbyśmy tego chcieli, najczęściej za sprawą współpasażerów. Niektórzy zapominają, jak powinni się zachowywać, aby nie uprzykrzać innym życia. Co robić w sytuacji, gdy ktoś zapomniał o podstawowych zasadach kultury?

Pewien tiktoker wpadł na pewien pomysł, kiedy goła stopa pewnego podróżującego samolotem, znalazła się tuż przy jego twarzy. Mężczyzna polał na nią trochę wody. Współpasażer szybko cofnął stopę na miejsce, w którym powinna się ona znajdować przez cały czas.

Nagranie zostało obejrzane już przez prawie 4 miliony osób, a pod nim pojawiła się lawina komentarzy. Wszyscy są zgodni co do tego, że jest to dobra metoda na to, jak zapobiec takiemu zachowaniu.

A wy? Co o tym sądzicie?

@the.walker.twins

Had to do something 🥴 #airplane #travel #situation #viral #foryou

♬ Into The Thick Of It! – The Backyardigans

Źródło: o2.pl