in ,

Maleństwo nie mogło przestać płakać. Wtedy tata wpadł na pomysł, który działa za każdym razem!

Najwyraźniej zahipnotyzowana przez tatusia, słodka, mała Aria uspokaja się dopiero wtedy, gdy tata jest blisko. Ale gdy nawet jego obecność nie załatwi sprawy, to dźwięk jego kojącego głosu zawsze sprawia, że mała przestaje płakać.

Nie bez powodu Aria uspokaja się tylko od głosu taty – jest znanym wokalistą i autorem piosenek. Ojciec Arii, Tyrone Wells, ma na koncie 11 albumów i wielu fanów! Ale żaden fan nie kocha jego muzyki bardziej niż Aria.

Podczas gdy dzieci zdecydowanie częściej słyszą głos matki jeszcze w macicy, równie ważne jest, aby ojcowie rozmawiali ze swoimi dziećmi przed ich narodzeniem.

„Badania pokazują, że nienarodzone dzieci mogą rozpoznać głos matki (i prawdopodobnie ojca), począwszy od 32 tygodnia.”

Najwyraźniej Tyrone mówił do brzuszka i zbudował więź ze swoją córeczką, zanim się urodziła. Więc teraz, kiedy czuje się zawiedziona, sfrustrowana lub śpiąca, głos taty jest wszystkim, czego potrzebuje, aby się uspokoić.
 

 
Gdy tylko tata zaczyna śpiewać, twarz Arii zaczyna się rozjaśniać. Przyjrzyj się tej słodkiej, rodzinnej chwili na filmiku poniżej. Trudno powstrzymać się od uśmiechu, a nawet wylać łzę lub dwie, patrząc na jej reakcję! Ich wzruszająca więź wraz z wiekiem tylko się umocni.