fot. twitter/@kann_news
in

Makabryczne sceny na basenie. Wir zaczął wciągać ludzi. Jedna osoba nie żyje.

Na basenie w miejscowości Karmei Yosef w Izraelu doszło do makabrycznych scen. Ludzi relaksujących się w wodzie zaczął wciągać wir. Choć większość osób szybko wydostała się z wody, jedna osoba niestety nie przeżyła. W sieci pojawiło się nagranie.

Naoczny świadek nagrał incydent i zamieścił wideo w mediach społecznościowych. Na klipie można zobaczyć, jak u podstawy dużego basenu utworzył się wir, który zaczął zasysać wszystko wokół. Dziecięcy materac i nadmuchiwane koła zostały wessane na dno basenu.

Potężny wir porwał ze sobą także dwóch mężczyzn. Jeden z nich był w stanie się uratować i wyszedł na powierzchnię. Niestety drugi został wciągnięty do dziury.

Portal timesofisrael.com podaje, że zapadlisko miało aż 13 metrów głębokości. Ponieważ istniało ryzyko kolejnego osuwiska, ratownicy musieli opuścić się na linach, aby spróbować uratować mężczyznę wciągniętego przez wir.

Akcja ratunkowa nie powiodła się. Ofiarą był 32-letni Klil Kimhi. Mężczyzna był zatrudniony w firmie, która zorganizowała tę imprezę.