Fot. Pexels
in

Ma traumę przez swojego toksycznego partnera. Robił rzeczy „dziwne, niepokojące i nieprzyzwoite”

Zakochując się, często trudno jest nam dokładnie ocenić naszą relację. Niestety, czasami związek, który wydaje się być pełen miłości i szczęścia, okazuje się być toksyczny i szkodliwy dla naszego zdrowia emocjonalnego. Takie doświadczenie przeszła pewna Tiktokerka, która postanowiła opowiedzieć swoją historię, by ostrzec innych przed podobnymi sytuacjami.

Prawdziwa miłość powinna nas umacniać i umożliwiać nam rozwijanie się, a nie nas ograniczać i szkodzić. Rzeczywistość jednak okazuje się być często zupełnie inna…

Wiele osób twierdzi, że miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko, ale czasami może nas prowadzić na manowce. W takich sytuacjach, często czujemy się oszukani i czujemy, że to toksyczna relacja, w której nasze zdrowie emocjonalne jest poważnie zagrożone.

Właśnie czegoś takiego doświadczyła pewna TikTokerka o nicku @blaz.n.

W swoim wideo opisała zachowanie swojego byłego partnera, który wprowadzał ją w stan permanentnego niepokoju i niepewności. Mówiła o tym, jak jej były partner kontrolował jej życie i nie pozwalał jej mieć kontaktów z rodziną i przyjaciółmi. Dodała, że czuła się oszukana i zraniona, a jej poczucie własnej wartości było poważnie nadszarpnięte.

Mężczyzna denerwował się, gdy za długo brała prysznic, ponieważ powinna być stale przy jego boku. Na trzeciej randce podkreślał jej, że bardzo ważne jest dla niego, aby jego potencjalna partnerka była dziewicą. Poza tym nieobojętny był także wiek – wybierane przez niego kobiety zawsze były młode.

@blaz.n #fyp #storytime #relationship #relationshipstorytime #datingstorytime #foryou ♬ original sound – Hazen

Sarah szybko odkryła na telefonie swojego eks nagie zdjęcia byłych dziewczyn.

„Kiedy poprosiłam go o ich usunięcie, bo to dziwne, niepokojące i nieprzyzwoite, powiedział, że musi mieć je zapisane na wypadek, gdyby dziewczyny chciały go kiedyś szantażować zdjęciami, które to on im wysyłał” – zwierza się TikTokerka.

Sarah opowiadała o swoim doświadczeniu, by pomóc innym uniknąć takiego losu. Chciała pokazać, że nie należy bać się odejść od toksycznego partnera i że jest wiele innych osób, które są gotowe pomóc w trudnej sytuacji. Jej historia pokazuje, że ważne jest, by zawsze słuchać swojego instynktu i uciekać od relacji, które nam szkodzą.