in ,

Na palcu nagle wyrósł jej guz i zaczęła to bagatelizować. Wizyta u lekarza zwaliła ją z nóg.

W ostatnim czasie użytkownicy TikToka natrafili na nagranie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Pewna kobieta zauważyła na swoim palcu dziwnego guza. Gdy usłyszała diagnozę od lekarzy, była w szoku.

Dziwny objaw

Hollie Rose Bakes zwierzyła się ze swojej historii, która wywołuje ciarki na plecach. Któregoś razu na jej palcu pojawił się guz niewielkiej wielkości. Nie był niczym bolesnym, ale nie dało się go nie zauważyć. Poza tym był przyczyną delikatnego dyskomfortu. TikTokerka początkowo go lekceważyła, ale później uznała, że musi iść z tym do lekarza.

Guzek stawał się coraz większy i coraz bardziej niepokoił kobietę. W gabinecie lekarz nakłuł go tak, że poleciała z niego odrobina krwi. Specjalista zapewniał, że to nic takiego i minie w najbliższym czasie. Jak się okazało, nic bardziej mylnego!

Po wizycie u lekarza było tylko gorzej. Guz ciągle rósł tak, że kobieta zaczęła go zabawnie nazywać „ciężarnym palcem”. W końcu doszła do wniosku, że skonsultuje się jeszcze z innym lekarzem.

Wyszło na jaw, że to nic innego jak tłuszczak, czyli łagodny nowotwór. Konieczne było przeprowadzenie operacji. Hollie nie może uwierzyć w to, że została tak błędnie zdiagnozowana przez pierwszego lekarza. Postanowiła zaapelować do swoich widzów, aby obserwowali swoje ciało i reagowali na wszelkie zmiany.

@hollierosebakes

If I don’t laugh I’ll cry 🥲✌🏻 ##pregnantfinger ##ohno ##fingerbump

♬ Oh No – Kreepa

Podziel się tą szokującą historią ze swoimi znajomymi!

Źródło: o2.pl