in

TikTokerka przekazała, ile należy włożyć do koperty. Lawina komentarzy pod wpisem kobiety.

Pewna TikTokerka uznała, że podzieli się swoim zdaniem na temat tego, czy naprawdę ważne jest to, ile włożymy do koperty dla państwa młodych. Kwota, jaką przywołała kobieta, wywołała niemałe poruszenie wśród internautów.

Czy naprawdę musimy dać „co najmniej 1000 złotych”? Jaką kwotę można uznać za tę właściwą? Zdania w tej kwestii wciąż są mocno podzielone.

Ile włożyć do koperty?

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka. Nieodłącznym elementem uroczystości są oczywiście prezenty dla państwa młodych, między innymi koperty z pieniędzmi.

Spór o to, ile powinniśmy do niej włożyć, wciąż trwa. Dominika Soja-Blat, TikTokerka zajmująca się na co dzień kwestiami związanymi ze ślubem, postanowiła wyrazić swoje zdanie na ten temat.

„Kiedy ktoś mówi, że do koperty trzeba włożyć co najmniej 1000 złotych… Najważniejsza jest wasza obecność” – pisze kobieta.

@mowieoslubie To ile do tej koperty? Ile przeważnie wkładacie? 😁 #moś #poradnikślubny #mośit #prezent #ślub #wesele #iledokoperty ♬ dźwięk oryginalny – 🪐

Pod jej wpisem w momencie pojawiła się lawina komentarzy.

„Najgorzej, gdy dostajesz zaproszenie i słuchasz przez godzinę, ile co będzie kosztowało i ile wyjdzie od osoby” – czytamy w komentarzach.

„Tak, tak. I to samo tyczy się bycia chrzestnym i komunii. Ile ja to się nasłuchałam, że minimum 1000 złotych, a nawet więcej powinnam dać” – pisze ktoś inny.

„Ja uważam osobiście, ze wkładam minimum za talerzyk/os. Tak mniej więcej chociaż” – wyraża swoje zdanie internautka.

„Na swój ślub dostałam nawet i puste koperty albo i takie ze 100 zł i fajnie. Każdy daje ile może i ile chce” – dodaje inna.

„Zależy, przeważnie od 700 do 1200 zł zależy od wesela” – podkreśla internauta.

TikTokerka opublikowała później nagranie, na którym wyjaśniła:

„Ogólna zasada jest taka, że dajesz ile możesz, ile chcesz, ile uważasz za stosowne. I właściwie na tym można zakończyć temat”

@mowieoslubie A co Wy o tym myślicie? 😁 #moś #poradnikślubny #mośit #prezent #ślub #wesele #iledokoperty ♬ dźwięk oryginalny – Ślubny Poradnik – MOŚ

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!