in ,

Czy zdołasz znaleźć kota na tej ilustracji? Ten test na spostrzegawczość zdaje 1 na 100

W sieci nie brakuje testów, dzięki którym sprawdzimy swoją spostrzegawczość. To wspaniała forma rozrywki i chwilowego odcięcia się od trudów codzienności. Czy znajdziesz kota na poniższym obrazku?

Niestety, udaje się to tylko nielicznym. Reszta potrzebuje wskazówki. Czy tobie się uda? Nie zniechęcaj się za pierwszym razem – spróbuj po raz kolejny!

Znajdź kota na obrazku

Nie ma wątpliwości co do tego, że niektóre z internetowych zagadek potrafią przysporzyć wiele trudności, jednak, kiedy już uda nam się znaleźć właściwą odpowiedź, możemy być z siebie dumni. To doskonały trening dla naszego mózgu.

Ta zagadka stała się prawdziwym hitem sieci. Czy potrafisz znaleźć kota na obrazku? Wielu osobom wydaje się, że wcale go tam nie ma, ale to nieprawda. Po prostu bardzo dobrze się ukrył!

Obrazek pojawił się na reddit.com i w momencie przykuł uwagę każdego. Internauci spierali się między sobą o właściwą odpowiedź. Jedynie nielicznym udało się znaleźć kryjówkę kota niemal od razu.

Nie udało ci się? Poniżej znajdziesz rozwiązanie! Trzeba przyznać, że odgadnięcie kryjówki wymagało nieszablonowego myślenia. Przypatrzcie się, co widać w czerwonym kółku:

A teraz obróćmy kontur o 90 stopni. Już wszystko jasne, prawda?

Podziel się tą wspaniałą zagadką z innymi!