in

Tak Rosjanie jeżdżą w naszym kraju. Zdjęcie z Białegostoku obiegło sieć.

Jak się okazuje, Rosjanie, którzy przyjeżdżają do Polski, decydują się na coś, co zdziwiło już niejednego internautę. Mowa mianowicie o modyfikacji tablic rejestracyjnych w samochodach.

W sieci pojawiło się zdjęcie, będące na to dowodem. Mieszkańcy kraju rządzonego przez Putina nie chcą ujawniać, skąd pochodzą.

Rosjanie w Polsce

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Ogrom cierpienia, z jakim mają do czynienia nasi sąsiedzi, po prostu nie mieści się w głowie. Rosyjscy żołnierze są niezwykle brutalni. Każdy ma nadzieję na to, że ten koszmar lada moment się skończy, jednak póki co wydaje się to mało realne.

Większość krajów nie godzi się na to, co robi Putin. Wprowadzono sankcje, z którymi mieszkańcy Rosji muszą się borykać także za granicą. Niejednokrotnie dochodziło do niszczenia mienia Rosjan i napaści. Ofiarą mogła się stać nawet osoba o innych poglądach niż zakładano.

W ostatnim czasie na Twitterze pojawiło się zdjęcie z Białegostoku, które przykuło uwagę każdego. Możemy na nim zobaczyć właściciela porsche, który zmodyfikował rosyjskie tablice tak, aby nie było widać, z jakiego jest kraju. Nie widać już skrótu „RUS” i flagi Rosji.

Właściciel samochodu bał się, że jeśli tego nie zrobi, jego auto zostanie przez kogoś zniszczone. Internauci od razu zwrócili uwagę na numer „777”, który przypisuje się elitom z Moskwy.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl