in

Absurd przy polskiej granicy. To zdjęcie wywołało burzę w sieci

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Wsparcie dla „operacji specjalnej” pojawia się w bardzo nietypowych miejscach. W ostatnim czasie do sieci trafiło szokujące zdjęcie… ze sklepu mięsnego w obwodzie kaliningradzkim.

Powieszono tam wielki plakat z literą „Z”, symbolizującą działania Putina w Ukrainie. Pod symbolem znalazły się słowa: „Swoich nie porzucamy. Przywrócimy wielkość Rosji”. W sieci aż zawrzało.

Plakat w sklepie mięsnym

Rosjanie w swoich działaniach wykazują się wielką brutalnością. Nie wszyscy jednak są tego zdania. Wciąż znajdują się tacy, którzy uważają, że to, co robi Putin, jest właściwe.

Litera „Z” pojawia się w Rosji niemal wszędzie – na sprzętach wojskowych, które zmierzają w stronę Ukrainy, na autobusach, murach, a nawet na wielkanocnych wypiekach.

Do sieci trafiła kolejna fotografia, na której może zobaczyć, jak wspierany jest Putin. Widzimy na niej plakat ze sklepu mięsnego z literą „Z” i napisem: „Swoich nie porzucamy. Przywrócimy wielkość Rosji”.

Gdy tylko zdjęcie pojawiło się na Twitterze, internauci zaczęli wrażać swoje zdanie na jego temat. Mnóstwo osób zwróciło uwagę na to, że Rosja przecież na każdym kroku „porzuca swoich” i traktuje żołnierzy jak „mięso armatnie”.

Źródło: o2.pl