in ,

Szok na porodówce. Nawet lekarze nie widzieli takiego noworodka. „Nie mogę w to uwierzyć!”

Pewna kobieta pochodząca z Arizony zaszła w ciążę i w 38. tygodniu ciąży na świat przyszło jej upragnione dziecko. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że maluch ważył 14,1 funta, czyli ok. 6,4 kg, czyli dwa razy więcej niż przeciętny noworodek.

Maluch mieścił się w ubranka dla 9-miesięcznych dzieci. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. To naprawdę niewiarygodne!

Noworodek ogromnych rozmiarów

Cary Patonai nie spodziewała się, że jej dziecko będzie aż tak wyjątkowe. Lekarze, którzy byli przy porodzie, nie wierzyli w to, co widzą.

Kobieta urodziła w 38. tygodniu ciąży tak ogromnego malucha, że w momencie usłyszał o nim cały świat. Według medyków rozsądnym rozwiązaniem w tym wypadku było cesarskie cięcie.

Lekarz Finnley, który wykonywał zabieg, stwierdził, że ma do czynienia z największym noworodkiem, jakiego kiedykolwiek widział.

„Finnley stał się małym celebrytą w szpitalu. Pielęgniarki i lekarze nieustannie o nim mówili. Jest też dość wysoki i ma 23,75 cala (ok. 60,3 cm – przyp. red.)” – przekazała matka dla Fox News.

Kiedy maluch przyszedł na świat, powiedzieli:

„O mój Boże, on jest ogromny!”. Wszyscy wariowali i mówili: „Nigdy nie widziałem tak dużego dziecka, nie mogę w to uwierzyć!”– wspomina matka.

Co ciekawe, szpital w Glendale w Arizonie był zmuszony specjalnie zamówić pieluchy odpowiednie dla tak dużego dziecka.

Cary i jej mąż Tim mają także dwóch synów. Gdy się urodzili, ważyli 8,2lb (3,7 kg) i 11,1lb (5 kg).

Podziel się tą niesamowitą historią z innymi!

Źródło: o2.pl