in

Były oficer armii radzieckiej podał termin zamachu na Putina. „Historia się powtarza”

Były oficer armii radzieckiej Wiktor Suworow postanowił pochylić się nad tematem przyszłości Władimira Putina. Jest on zdania, że lada moment będzie zamach na prezydenta Rosji, ponieważ oligarchowie nie wytrzymają długo i uznają, że muszą się zbuntować.

Bunt oligarchów nieunikniony?

W ostatnim czasie w Polsat News w „Gościu Wydarzeń” pojawił się Wiktor Suworow. Jest on rosyjskim pisarzem i byłym oficerem armii radzieckiej i radzieckiego wywiadu wojskowego.

Mężczyzna postanowił skupić się podczas rozmowy na rosyjskich oligarchach i na tym, z czym możemy mieć już niebawem do czynienia.

„Ludzie widzą, że Titanic już idzie na dno i trzeba uciekać, zająć miejsce w łódce, żeby gdzieś uciec. Widzimy, że są oligarchowie, którzy w wyniku polityki Putina wiele stracili i nie podoba im się to” – przekazał Suworow.

Warto przypomnieć, że oligarchowie z Rosji ponoszą poważne konsekwencje w związku z działaniami Putina. Stracili już miliardy dolarów i nic nie wskazuje na to, że straty zaczną się zmniejszać.

Wiktor Suworow uważa, że prędzej czy później oligarchowie zbuntują się przeciwko Putinowi.

„(…) historia Rosji pokazuje całe mnóstwo przykładów, kiedy ludzie brali np. tabakierę i uderzali tyrana w głowę i on ginął. Teraz historia się powtarza. Zostanie zamordowany, coś z nim zrobią, usuną go” – podkreśla Rosjanin dla Polsat News.

Suworow podał także przybliżony termin.

„Nie chcę przewidywać, nie lubię tego, ale wyrażę swój osobisty punkt widzenia: [Putin] nie dożyje do Bożego Narodzenia” – przekonuje pisarz.

Źródła: www.popularne.pl, www.polsatnews.pl, www.rp.pl