in

Kobieta po 7-letniej rozłące odwiedza lwy, którymi się opiekowała. Reakcja tych ogromnych kotów porusza do łez!

Zwierzęta są jak ludzie – pamiętliwi. Kto w to nie wierzy, powinien obejrzeć poniższe nagranie, które pokazuje, że nawet długa rozłąka nie pozwala na zapomnienie swojego wybawiciela.

Nagranie szczególnie polecane sceptykom, którzy do tej pory nie wierzyli w inteligencję zwierząt. Dwie, piękne lwice, obecnie przebywające w szwajcarskim zoo, zostały niegdyś uratowane przez pewną kobietę, po tym, jak zabito ich matkę. Niestety, jak na dzikie koty przystało, zwierzęta rosły, aż uznano, że stanowią zagrożenie dla ludzi. Wówczas to trafiły do zoo, w którym przebywają do dziś. Postanowiono im jednak sprawić niespodziankę, licząc, że koty poznają kobietę, która niegdyś tak pieczołowicie się nimi zajmowała. Po siedmiu latach od rozstania, opiekunka znów pojawiła się w ich życiu. Reakcja zwierząt przechodzi jednak najśmielsze oczekiwania!

Na filmie widać niezwykłą radość kotów, które zaszokowane przytulają się do byłej opiekunki. Ich radości niemalże nie ma końca. Tak przyjemne nagrania można oglądać non stop! To niesamowite, że po tak długim czasie, koty nadal rozpoznają swoją wybawicielkę.