in

Dwa psy spotykają się przypadkiem i nie chcą od siebie odejść. Gdy właściciele patrzą na ich uszy, dociera do nich prawda.

Zupełnie przypadkowo w sklepie spotkały się dwa psy i nieprawdopodobnie przyjaźnie na siebie zareagowały. Zaczęły okazywać sobie sympatię na wszelkie możliwe sposoby i za nic nie chciały od siebie odejść.

Ich właściciele nie znali się, ani nawet nigdy wczesniej nie spotkali. Nie mieli pojęcia dlaczego te psy zachowują się jakby się dobrze znały.

Reakcja psów zmusiła właścicieli do rozmowy na ten temat. Okazało się, że obydwa zostały adoptowane z Rosji. Leciały nawet tym samym transportem do Stanów Zjednoczonych. Ale wszystko wyjaśniły dopiero tatuaże na ich uszach, które były oznaczeniem i informacją o pochodzeniu. Wyglądały identycznie, co oznaczało, że psy były rodzeństwem!

Stąd ta czułość i serdeczność wobec siebie. Mimo, że upłynęło już wiele miesięcy one wciąż się pamiętały!
 
Spotkanie trwało ponad pół godziny. Ten przypadek sprawił ich właścicielom miłą niespodziankę. Wymienili się numerami telefonów i postanowili, że muszą się teraz zaprzyjaźnić, żeby psiaki mogły sie widywać.
 
Zobaczcie to niesamowite spotkanie: