in

Ta suczka zaginęła 2 lata temu. Zobacz ściskający za serce moment, gdy spotyka ona swojego pana.

Większość psów, które żyje na ulicy, zostało najprawdopodobniej porzuconych na początku swojego życia, a niektóre z nich zapewne uciekło od swoich okrutnych właścicieli, ale czasem zdarzy się, że skulony piesek, którego dostrzeżesz gdzieś w krzakach, może być po prostu zagubiony!

Dokładnie tak się stało z uroczą małą Pakitą. Uciekła z podwórka i wyruszyła na krótką przygodę po okolicy, ale niestety potem nie mogła odnaleźć drogi powrotnej do domu. Argentyńskie schronisko uchroniło ją przed ciężkim życiem na ulicach, ale niestety jej pan nigdy po nią nie przyszedł. Suczka spędziła dwa długie lata bez prawdziwego domu. Schronisko należycie o nią dbało, ale nikt nie chciał zaadoptować starszego psa – ciężko było jej konkurować z młodszymi szczeniętami, które skakały z radości i wydawały się kochać życie. Z biegiem czasu stała się ona coraz bardziej przygnębiona.

Pewnego dnia babcia właściciela Pakity, zobaczyła jej zdjęcie na stronie internetowej schroniska i wiedziała, że pies należy do jej syna, Ariela. Nie mogli uwierzyć, że natknęła się ona na wiadomość o Pakicie! Nazajutrz Ariel udał się do schroniska, aby spotkać się z ukochaną psiną, której tak długo szukał. Z początku była ona dosyć nieufna, ale gdy tylko poczuła zapach swojego właściciela, rzuciła się na niego szalejąc z radości.
 
Zobacz tę przepiękną chwilę na poniższym wideo: